Specialista na výživu rostlin a zvířat
O nás

Obchodní blízkost, jádro našeho modelu

Vztahy se zákazníky jsou pro Timac Agro prioritou. Proto investujeme do obchodně technických poradců, kteří působí na polích a ve stájích. Díky této blízkosti získávají farmáři skutečně osobní poradenství.

Znalost místních podmínek je klíčová pro rozvoj zemědělských aktivit. Každá situace je jiná, nová. Naši odborníci musí znát všechny obchodní podmínky, celý ekosystém, své zákazníky. Každý z nás působí lidsky, proaktivně. Denně poskytujeme poradenství v oblasti výživy rostlin a zvířat na přibližně 100 farmách.

Naši obchodní zástupci z celé České republiky a ze Slovenska uplatňují v zemědělském oboru lidské měřítko. To jim umožňuje pěstovat velmi blízké vztahy se zákazníky. Tento místní přístup probíhá ve 4 stupních:

Naši obchodně techničtí poradci jsou v přímém vztahu s výrobními závody a týmy výzkumu a vývoji. To jim umožňuje velmi rychle reagovat na otázky a potřeby zákazníků získané v terénu.

Ve spolupráci se zemědělskými distributory, je naše činnost je založena na dvou hlavních směrech:

  • Být efektivním rozhraním mezi zemědělci a distributory na jedné straně a společností Timac Agro na druhé straně; vyměňovat aktuální poznatky z hlavních vývojových proudů.
  • Poskytovat zemědělcům kvalitní poradenství v oblastech výživy půdy, rostlin a zvířat; přizpůsobovat se v každé situaci lokálním podmínkám a sledovat výkonnost.
Novinky
Je tvou vášní výživa vinné révy nebo ovocných sadů? [NASTUP DO ÚSPĚŠNÉHO TÝMU!]